Çelikte, eksiksiz tüketici memnuniyeti

Hür Çelik olarak, geçmişten bugüne doğru uzanan gelişimimizde müşteri ihtiyaçlarını güven ve verimlilik ve kalite üçgeninde sağlaması başarısının temel ilkemizdir.


Avrupa'nın Vasıflı Çelik Tedarikçisi
Hür Çelik

Kurumsal

Vasıflı çelik sektöründe hizmet vermekte olup küreselleşen ekonomide tüketici memnuniyetini benimseyen HÜR ÇELİK, çalışanlarıyla birlikte, sağlıklı büyüme ve gelişmeyi takip edip, evrensel kalite ve standartlarda malzeme ve hizmetler sunmayı amaçlamaktadır.

Tedarikçileri ve müşterileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedeflemektedir.

Misyon

Çalışanlarımız, müşterilerimiz, ürün ve hizmet tedarikçilerimizle; takım felsefesiyle profesyonelce çalışarak, güvenli, huzurlu, şeffaf, demokratik ve karlı bir ortam yaratmak ve sürekliliğini sağlamaktır.

Vizyon

Temel Kalite Politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz Yönetim ve Satış Stratejilerimiz ışığında, pazarladığımız ve ürettiğimiz ürünlerimizle, çağı takip eden saygın bir kuruluş olarak; yurt içi ve yurt dışı pazarlarda müşteri taleplerinde köşe taşı olmak ve firmayı karlı bir kuruluş haline getirip çağı yeni yatırımlarla yakalamaktır.

 
Müşteri odaklılık

Müşterilerimizin bugünkü ve gelecekteki beklentilerine karşılık verebilmek ve müşterilerimizin sektörel işlerini kolaylaştırarak onlara çözüm ortağı olabilmek bizler için çok önemlidir.

Fark yaratmak

Değişime açık ve çözüm odaklı olmak Hür Çelik olarak görev edindiğimiz unsurlardır. Mevcut ve farklı sektörlerde fırsatları değerlendirip hayata geçirerek beklentilerimizin ötesini gerçekleştirmek hedefimizdir.

Çalışan Odaklılık

Çalışanlarımızın en önemli kaynağımız olduğunun bilincinde olarak çalışanlarımızın eğitimini ve gelişimini sürekli desteklemek görevimizdir. Çalışanların inisiyatif alıp çözüme ortak olmasını sağlayarak memnuniyetlerini ve motivasyonlarını üst seviyede tutmak görevimizdir.

Rekabetçilik

Sektörde daha verimli ve etkin hizmet vermek Hür Çelik olarak hedeflerimiz arasındadır. Bu nedenle; yüksek kapasiteli ve teknolojik yatırımlar yaparak sektörün her alanında yer almak hedefimizdir.

Güvenilirlik

Ürün ve hizmet kalitesi ile ticari açıdan güvenilirlik sağlamak temel değerimizdir.

Kurumsal ilkeler ve Değerler

  • Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.
  • Ürün ve hizmet kalitesi ile ticari açıdan güvenilirlik sağlamak temel değerimizdir..
  • Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü Topluluğumuza çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak ve iş birliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak temel ilkemizdir.
  • Sektörde daha verimli ve etkin hizmet vermek amacımızdır. Bu nedenle; yüksek kapasiteli ve teknolojik yatırımlar yapmak ve her alanda teknoloji kullanmak hedefimizdir.
  • Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir.
  • Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.
  • Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.

Geçmişten bugüne doğru uzanan gelişiminde, müşteri ihtiyaçlarını güven, verimlilik ve kalite üçgeninde sağlaması başarısının temel ilkemizdir.